RK73H2BRTTD2323D
KOA Speer Electronics, Inc.
Prodotto No:
RK73H2BRTTD2323D
Descrizione:
RES 232K OHM 0.50% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 232 kOhms
Series RK73-RT
Power (Watts) 0.25W, 1/4W