RKZ-122005D
Recom Power
Prodotto No:
RKZ-122005D
Produttore:
Recom Power
Descrizione:
DC DC CONVERTER 20V -5V 2W
In magazzino : 40
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -5V
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 13.2V
Voltage - Isolation 3 kV
Voltage - Output 1 20V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 50mA, 200mA
Number of Outputs 2
Voltage - Input (Min) 10.8V
Series ECONOLINE RKZ-xx2005D (2W)
Power (Watts) 2 W
Type Isolated Module
Package / Case 7-SIP Module, 5 Leads
Efficiency 86%