RLC50-R050FTE
Kamaya Inc.
Prodotto No:
RLC50-R050FTE
Pacchetto:
2010
Descrizione:
RES 0.05 OHM 3/4W 1% 2010
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient 0/ +250ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2010
Resistance 50 mOhms
Series RLC
Power (Watts) 0.75W, 3/4W