RLC63KR510JTE
Kamaya Inc.
Prodotto No:
RLC63KR510JTE
Produttore:
Kamaya Inc.
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 0.51 OHM 1W 5% 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Resistance 510 mOhms
Series RLC
Power (Watts) 1W