RLP0625400FB00
Vishay Sfernice
Prodotto No:
RLP0625400FB00
Produttore:
Vishay Sfernice
Descrizione:
RES 2.54K OHM 1% 6W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 275°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.343" Dia x 0.938" L (8.71mm x 23.82mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package -
Resistance 2.54 kOhms
Series RLP
Power (Watts) 6W