RMC1-243JTE
Kamaya Inc.
Prodotto No:
RMC1-243JTE
Pacchetto:
2512
Descrizione:
RES 24K OHM 5% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 2512
Ratings -
Resistance 24 kOhms
Series RMC
Power (Watts) 1W