RMCF2512FT2M10
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RMCF2512FT2M10
Descrizione:
RES 2.1M OHM 1% 1W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 2.1 MOhms
Series RMCF
Power (Watts) 1W