RMCF2512JT16R0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RMCF2512JT16R0
Descrizione:
RES 16 OHM 5% 1W 2512
In magazzino : 3840
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 16 Ohms
Series RMCF
Power (Watts) 1W