RMCF2512JT3R90
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RMCF2512JT3R90
Descrizione:
RES 3.9 OHM 5% 1W 2512
In magazzino : 3460
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±400ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.9 Ohms
Series RMCF
Power (Watts) 1W