RMCW0612FT680R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RMCW0612FT680R
Descrizione:
RES 680 OHM 1% 3/4W 0612
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 680 Ohms
Series RMCW
Power (Watts) 0.75W, 3/4W