RMCW1020FT30K0
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RMCW1020FT30K0
Pacchetto:
1020
Descrizione:
RES 30K OHM 1% 1W 1020
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.098" L x 0.197" W (2.50mm x 5.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1020
Ratings AEC-Q200
Resistance 30 kOhms
Series RMCW
Power (Watts) 1W