RMCW1225FT3M60
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RMCW1225FT3M60
Descrizione:
RES 3.6M OHM 1% 2W 1225
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.030" (0.75mm)
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.126" L x 0.256" W (3.20mm x 6.50mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.6 MOhms
Series RMCW
Power (Watts) 2W