RN104PJ330CS
Samsung Electro-Mechanics
Prodotto No:
RN104PJ330CS
Descrizione:
RES ARRAY 4 RES 33 OHM 0804
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Applications -
Number of Resistors 4
Height - Seated (Max) 0.020" (0.50mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Series RN
Power Per Element 62.5mW