RN60C3443DBSL
Vishay Dale
Prodotto No:
RN60C3443DBSL
Descrizione:
RES 344K OHM 1/4W .5% AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -65°C ~ 175°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 344 kOhms
Series Military, MIL-R-10509/1, RN60
Power (Watts) 0.25W, 1/4W