RNA4A8E470JT
KYOCERA AVX
Prodotto No:
RNA4A8E470JT
Descrizione:
RES ARRAY 8 RES 47 OHM 1608
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications -
Number of Resistors 8
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Series RNA4A, Kyocera
Power Per Element 62.5mW