RNCF1206BKE1M87
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RNCF1206BKE1M87
Descrizione:
RES 1.87M OHM 0.1% 1/8W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 1.87 MOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W