RNCF1206BTY110R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RNCF1206BTY110R
Descrizione:
RES 110 OHM 0.1% 1/4W 1206
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.120" L x 0.061" W (3.05mm x 1.55mm)
Temperature Coefficient ±5ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 110 Ohms
Series RNCF
Power (Watts) 0.25W, 1/4W