RNCF1210DKE178K
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RNCF1210DKE178K
Descrizione:
RES 178K OHM 0.5% 1/3W 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.094" W (3.10mm x 2.40mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 178 kOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.333W, 1/3W