RNCF2512BTE3K16
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RNCF2512BTE3K16
Descrizione:
RES 3.16K OHM 0.1% 1/2W 2512
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thin Film
Height - Seated (Max) 0.026" (0.65mm)
Tolerance ±0.1%
Size / Dimension 0.248" L x 0.122" W (6.30mm x 3.10mm)
Temperature Coefficient ±25ppm/°C
Ratings AEC-Q200
Resistance 3.16 kOhms
Series RNCF
Power (Watts) 0.5W, 1/2W