RNF18FTD110R
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RNF18FTD110R
Descrizione:
RES 110 OHM 1% 1/8W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.071" Dia x 0.130" L (1.80mm x 3.30mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 110 Ohms
Series RNF
Power (Watts) 0.125W, 1/8W