RNF1FTD1K50
Stackpole Electronics Inc
Prodotto No:
RNF1FTD1K50
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 1.5K OHM 1% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.177" Dia x 0.433" L (4.50mm x 11.00mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.5 kOhms
Series RNF
Power (Watts) 1W