RNX038330RFNLBN
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX038330RFNLBN
Descrizione:
RES 330 OHM 1% 1W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 150°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 0.420" L (3.56mm x 10.67mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 330 Ohms
Series RNX
Power (Watts) 1W