RNX10044K0JKEL
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX10044K0JKEL
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 44K OHM 5% 2.5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.040" L (3.56mm x 26.42mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 44 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 2.5W