RNX125100MFKLB
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX125100MFKLB
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100M OHM 1% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 3W