RNX1253K70KNELN
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX1253K70KNELN
Descrizione:
RES 3.7K OHM 10% 3W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.290" L (3.56mm x 32.77mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.7 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 3W