RNX1503K90FKLBN
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX1503K90FKLBN
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 3.9K OHM 1% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 1.540" L (3.56mm x 39.12mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 3.9 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 4W