RNX2001K30JKR6
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX2001K30JKR6
Descrizione:
RES 1.3K OHM 5% 5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 1.3 kOhms
Series RNX
Power (Watts) 5W