RNX20025M0FKEL
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX20025M0FKEL
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 25M OHM 1% 5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 25 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 5W