RNX2005M00KNEL
Vishay Dale
Prodotto No:
RNX2005M00KNEL
Descrizione:
RES 5M OHM 10% 5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 225°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.140" Dia x 2.040" L (3.56mm x 51.82mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 5 MOhms
Series RNX
Power (Watts) 5W