ROV05H271K
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV05H271K
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 270V 800A DISC 5MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 243 V
Capacitance @ Frequency 70 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 270 V
Varistor Voltage (Max) 297 V
Series -
Energy 11J
Package / Case Disc 5mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 175 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 225 V
Current - Surge 800 A