ROV07-201K-2
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV07-201K-2
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 200V 1.2KA DISC 7MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 180 V
Capacitance @ Frequency 224 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 200 V
Varistor Voltage (Max) 220 V
Series -
Energy 14.3J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 170 V