ROV07-431K
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV07-431K
Descrizione:
VARISTOR 430V 1.2KA DISC 7MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 387 V
Capacitance @ Frequency 111 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 430 V
Varistor Voltage (Max) 473 V
Series -
Energy 33J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 275 V
Number of Circuits 1
Package Bag
Maximum DC Volts 350 V