ROV07H101K
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV07H101K
Descrizione:
VARISTOR 100V 1.75KA DISC 7MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 90 V
Capacitance @ Frequency 540 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 100 V
Varistor Voltage (Max) 110 V
Series -
Energy 9J
Package / Case Disc 7mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 60 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 85 V