ROV10-201K
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV10-201K
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 200V 2.5KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 180 V
Capacitance @ Frequency 400 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 200 V
Varistor Voltage (Max) 220 V
Series -
Energy 28.5J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 130 V
Number of Circuits 1
Package Bulk
Maximum DC Volts 170 V