ROV10H331K-S-2
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV10H331K-S-2
Descrizione:
VARISTOR 330V 3.5KA DISC 10MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 297 V
Capacitance @ Frequency 280 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 363 V
Series -
Energy 58J
Package / Case Disc 10mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 210 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 275 V