ROV14-331K-S-2
Littelfuse Inc.
Prodotto No:
ROV14-331K-S-2
Produttore:
Littelfuse Inc.
Descrizione:
VARISTOR 330V 4.5KA DISC 14MM
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 125°C (TA)
Varistor Voltage (Min) 297 V
Capacitance @ Frequency 613 pF @ 1 kHz
Mounting Type Through Hole
Product Status Obsolete
Varistor Voltage (Typ) 330 V
Varistor Voltage (Max) 363 V
Series -
Energy 92J
Package / Case Disc 14mm
Mfr Littelfuse Inc.
Maximum AC Volts 210 V
Number of Circuits 1
Package Tape & Reel (TR)
Maximum DC Volts 275 V