ROX050100KFKELP
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX050100KFKELP
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 100K OHM 1% 2.8W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 2.8W