ROX0507K50JNRF
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX0507K50JNRF
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 7.5K OHM 5% 2W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.550" L (7.87mm x 13.97mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 7.5 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 2W