ROX100249KFNLB
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX100249KFNLB
Descrizione:
RES 249K OHM 1% 4W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 0.920" L (7.87mm x 23.37mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 249 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 4W