ROX150180KGNLB
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX150180KGNLB
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES 180K OHM 2% 5W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±2%
Size / Dimension 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 5W