ROX15036M0FNLBP
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX15036M0FNLBP
Descrizione:
RES 36M OHM 1% 7W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 180°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 1.550" L (7.87mm x 39.37mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 36 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 7W