ROX200187KFNLB
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX200187KFNLB
Produttore:
Vishay Dale
Pacchetto:
Axial
Descrizione:
RES 187K OHM 1% 6W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 187 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 6W