ROX2002M00KNF5T
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX2002M00KNF5T
Descrizione:
RES 2M OHM 10% 6W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.310" Dia x 2.050" L (7.87mm x 52.07mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 2 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 6W