ROX40040M0FKEMS
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX40040M0FKEMS
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES 40M OHM 1% 16.8W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 40 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 16.8W