ROX40050M0JNF5
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX40050M0JNF5
Produttore:
Vishay Dale
Descrizione:
RES 50M OHM 5% 16.8W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.310" Dia x 4.050" L (7.87mm x 102.87mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 50 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 16.8W