ROX500470KFKEM
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX500470KFKEM
Descrizione:
RES 470K OHM 1% 16W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Size / Dimension 0.310" Dia x 5.050" L (7.87mm x 128.27mm)
Temperature Coefficient ±100ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 470 kOhms
Series ROX
Power (Watts) 16W