ROX60030M0KNF5
Vishay Dale
Prodotto No:
ROX60030M0KNF5
Descrizione:
RES 30M OHM 10% 20W AXIAL
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 230°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Size / Dimension 0.310" Dia x 6.050" L (7.87mm x 153.67mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Obsolete
Supplier Device Package Axial
Resistance 30 MOhms
Series ROX
Power (Watts) 20W