ROX8J39K
TE Connectivity Passive Product
Prodotto No:
ROX8J39K
Descrizione:
RES 39K OHM 5% 8W AXIAL
In magazzino : 592
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 200°C
Composition Metal Oxide Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.335" Dia x 1.614" L (8.50mm x 41.00mm)
Temperature Coefficient ±350ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 39 kOhms
Series ROX, Neohm
Power (Watts) 8W