RP15-123.3SA
Recom Power
Prodotto No:
RP15-123.3SA
Descrizione:
DC DC CONVERTER 3.3V 15W
In magazzino : 6
Minimo: 1 Multipli: 1
Qty
Prezzo unitario
Prezzo Ext
  • 1
Non è il prezzo che vuoi? Invia RdO ora e ti contatteremo al più presto.
Guida per l'utente
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Applications ITE (Commercial)
Voltage - Output 2 -
Voltage - Output 3 -
Voltage - Input (Max) 18V
Voltage - Isolation 1.6 kV
Voltage - Output 1 3.3V
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Product Status Active
Current - Output (Max) 4A
Number of Outputs 1
Voltage - Input (Min) 9V
Series POWERLINE RP15-A (15W)
Power (Watts) 15 W
Type Isolated Module
Package / Case 6-DIP Module, 4 Leads
Efficiency 84%