RPC35135JTE
Kamaya Inc.
Prodotto No:
RPC35135JTE
Produttore:
Kamaya Inc.
Pacchetto:
1210
Descrizione:
RES 1.3M OHM 1/2W 5% 1210
Guida per l'utente
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm)
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Temperature Coefficient ±200ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Resistance 1.3 MOhms
Series RPC
Power (Watts) 0.5W, 1/2W